המלצות השבוע 7-10.4

ארבע המלצות לשבוע הקרוב

המלצות השבוע בכל שבוע על הדברים שקורים בחיפה. שלחו לנו אירועים שאתם חושבים ששווה להמליץ עליהם.

יום רביעי ה 7.4

זיכרון בסלון – אירועי זיכרון בסלון ערב יום השואה

 זיכרון בסלון היא יוזמה חברתית שהחלה בשנת 2011 ומאפשרת לציין את ערב יום השואה בצורה משמעותית, בסלון הבית, בין משפחה וחברים, במפגש המורכב מעדות, חלק אומנותי-שיתופי ודיון. השנה בין שלל האפשרויות שמוצעות באיזור חיפה תוכלו למצוא אירוע שקורה במשתלה החדשה 'שוק צמחים'. זהו ערב בו תתקיים עדותו של אהרון ולאחריה המשתתפים יתכנסו למעגל שירה וניגונים. האירוע יתקיים בתו ירוק ומחייב רישום מוקדם בלינק הבא:

 
https://app.zikaronbasalon.com/site/salonSearch/mapview/7552


זיכרון בסלון. היום בשעה 20:00. סירקין 21 קומה שנייה.

יום חמישי ה 8.4

מסעדת סנגריה – המקום המצוין והנחבא אל הכלים הזה חגג לפני שבוע שבע שנים לפעילותו וציין זאת במעבר למקום חדש, גדול ומפואר בהרבה ממה שהיו בו לפני כן.

זו כרגע אחת המסעדות הכי יפות בעיר עם בר שווה שמאויש על ידי נתי גוזמן – ממסעדת אומניבור לשעבר – שמוציא יופי של קוקטיילים.

ולגבי האוכל? לבוריס קוגניצקי, הבעלים והשף, יש יד מכשפת בכל מה שנוגע לתיבול ומרקמים. פשוט שבו אחורה ותנו לעצמכם ליהנות מכל הטוב הזה.


מסעדת סנגריה. רחוב הבנקים 5 עיר תחתית.

יום שישי ה 9.4

הופעת צהריים בקרן

סוף סוף הגשם הפך למאורע נדיר עד לא קיים והגענו לעונה שבה אפשר לקיים תרבות בחוץ.

מיזם הקרן או HQRN בשמו הרשמי, הוא מיזם שהוקם על ידי אמנים וכולל חללי סטודיו אישיים בשבילם וגם עשייה תרבותית שלהם למען הציבור. במקום מתקיימים ערבי רישום מודל, בר פתוח, הרצאות והופעות.

הפעם יופיע בגינה הקהילתית המקסימה שצמודה למקום גיל גיירמו בהופעת כובע אקוסטית ושירים שעושים נעים באוזן. עוד פרטים אפשר לקרוא כאן.


https://fb.me/e/1dj1InODD

תביאו את עגלות השוק לקניות לפני/אחרי!


גיל גיירמו בהופעה. הקרן. סירקין 5, בגינה הקהילתית.

יום שבת ה 10.4

הביאנלה הים תיכונית 2021

אחרי 11 שנים שלא התקיימה כאן בחיפה אלא בסכנין – חוזרת הביאנלה הים תיכונית למקומה המקורי והטבעי. הביאנלה – פרי יוזמתם של בלו סימיון פיינרו ואביטל בר שי שגם אוצרים אותה – מציגה 60 אמנים מכל המרחב הים תיכוני אבל גם מגרמניה, בריטניה, קזחסטן, בחריין ועוד.

הרעיון פה הוא לשלב את האמנות מחוץ למקום הרגיל שלה – המוזיאונים והגלריות – ולהנגיש אותה לקהל במסעדות, מוסדות ציבור, קניונים ועוד. היצירות מתפרשות על ארבע קומות במכללת ויצו לעיצוב ובנוסף ברחבי שדרות בן גוריון שבמושבה הגרמנית – במסעדות, בקניון, בבתי המלון ובעמותה לתיירות חיפה.

עד יוני 2021 במכללת ויצו ומעבר לזה במושבה הגרמנית.


פרטים נוספים בלינק הבא:


https://mediterraneanbiennale.com/


הביאנלה הים תיכונית. מכללת ויצו ושדרות בן גוריון. לבדוק את המפה שעות הפעילות של המקומות המציגים.

תהיו חברתיים :)

שיתוף ב facebook
בפייסבוק
שיתוף ב twitter
בטוויטר
שיתוף ב email
במייל

לסיורים קרובים

ליצירת קשר

עוד מהבלוג