הסיורים שלנו

נעים להכיר, כאן נעמה ואלכס 🙂

אנחנו זוג (בעסק ובחיים) שמדריך סיורים באזור הצפון ובחיפה בפרט. אנחנו חיפאים פטריוטים – חיים ונושמים את העיר.  

הסיורים שלנו הם תמיד חוויה כוללת שמשלבת מפגשים עם אנשים, תרבויות שונות, אמנות, קולינריה, אורבניות ודתות. מה שמשותף לכל אחד מהסיורים הוא שיישאר לכם טעם של עוד ותרצו לחזור כדי לחקור ולגלות לעומק שוב את העיר המופלאה הזו.   

אנחנו מציעים סיורים בתפירה אישית שמתאימים לארגונים וחברות (כולל ימי גיבוש), משפחות גרעיניות ומורחבות (כולל טיולי שורשים), לחברים וחברות שמטיילים ביחד וכמובן לזוגות. 

ניתן גם לארגן אצלנו ימי הולדת, מסיבות רווקים ורווקות, ימי נישואים, מסיבות פרישה מהעבודה ואירועים נוספים. 

יש לנו גם סיורים פתוחים שמתקיימים בסופי השבוע ברחבי חיפה. ניתן להירשם אליהם על בסיס מקום פנוי. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר במייל tarbutachila@gmail.com או בטלפונים 052-5929262 או 052-4509622

הסיורים שלנו בחיפה

קצת יותר על הסיורים שלנו 

מבקרים בחיפה?

תמיד הייתה לכם את ההרגשה שרב הנסתר על הגלוי בעיר הזו? צודקים. אפשר לשהות כאן גם שבועיים ועדיין למצות רק מעט ממה שיש לחיפה להציע. בשנים האחרונות אנשים מגלים את חיפה יותר ויותר והיא הופכת להיות יעד תיירותי מבוקש. לא פלא – כי הנתונים שלה מושלמים. אך בדרך תמיד ישנן מלכודות תיירים. אם אתם מחפשים משהו מעבר לאטרקציות הרגילות –  חיבור למקומיים ולאורח החיים שלהם – תנו לנו להכיר לכם את חיפה האמיתית: על כל אנשיה, האמנות והתרבות האלטרנטיביות שבה, מקומות האוכל המיוחדים לה וכמובן הסיפורים שלא רבים יודעים.

חיפאים כמונו?

תנו לנו לקחת אתכם למחוזות שאתם אולי עוברים לידם או בהם כל שני וחמישי אבל אף פעם לא עצרתם והרגשתם את הקסם באוויר. אצלנו תשמעו את הסיפורים, תפעילו את כל החושים ותחוו את חיפה באופן בלתי אמצעי דרך המראות, הצלילים, הטעמים והריחות שיש לעיר להציע ממש מתחת לאף שלכם. בסיורים שלנו תכירו מחדש את חיפה ותתאהבו בה שוב – הפעם מנקודת מבט שונה לגמרי. אז תביאו את ההורים, את החברים ואת הדודים מארה"ב. יש מצב שתחדשו להם משהו כל כך מדהים שהם יודו לכם על זה כל החיים!  

המלצות מבקרים