יום הבלוג הבינלאומי 2019

ארבע המלצות על בלוגרים/ות חיפאים/יות בהווה ובעבר

פורסם לראשונה בשנת 2019

לכבוד יום הבלוגים הבינלאומי שחל היום החלטנו לפרגן לשני בלוגים חיפאיים ששייכים לחיפאים בהווה ושני בלוגים בחו"ל שבעליהן הן חיפאיות לשעבר.

אז קבלו את הבלוגים המשובחים הבאים:

פינת רחוב - בלוג עירוני חיפאי

הבלוג פינת רחוב – בלוג עירוני חיפאי שייך לעומרי זילכה – אדריכל בוגר החוג בטכניון, פתח תקוואי במקור, שעבר לעיר ללימודים ונדבק בחיידק החיפאי. אחרי קריירה קצרה ומצליחה במגזין המנדט הוא החליט להקים בלוג משלו שעוסק בענייני אורבניות, אדריכלות וסביבה בחיפה והוא סוקר בכתבות עומק תופעות, מבנים ואירועים אורבניים בחיפה. הכתיבה קולחת, חדה ואיכותית והבלוג מומלץ לכל מי שחיפה מעניינת אותו אבל לא רק – גם לאוהבי האדריכלות, האורבניות והסביבה באשר הם. עומרי גם מוביל סיורי אדריכלות ולוקח חלק בארגון וניהול הפסטיבל הליכות ג'יין חיפה.


קישור לבלוג עצמו:


https://haifarch.wordpress.com/

חלומות שמורים

הבלוג חלומות שמורים של אורה גזית עוסק הרבה בטיולים מסביב לעולם באוריינטציה של שוטטות והכרת פינות נסתרות אבל לפעמים אורה כותבת גם על חיפה, עיר מגוריה, וזה יוצא נפלא. כמו הפוסט שמוקדש לאמנות קיר ברחבי חיפה שהוא מרתק ויצר המון הדים. היא גם כתבה בהרחבה בבלוג על Haifa Trail שביל חיפה – מיזם גאוני של Guy Shachar שלא מקבל מספיק הכרה. אורה מובילה סיורים בחיפה בעקבות הפוסט של אמנות הקיר.


קישור לבלוג עצמו:


https://www.halomot-shmurim.com/

הבלוג של ענבל כבירי

הבלוג של ענבל כבירי – חיפאית לשעבר וברצלונאית בהווה מדבר על צילום, עיצוב, קולינריה, אמנות ואורבניות ואת כל זאת היא משלבת בעיר היפה ברצלונה. הבלוג מעוטר בצילומים היפהפיים של ענבל שהיא צלמת בחסד ומלווה בטקסטים נהדרים שלה שעושים חשק להזמין עכשיו כרטיס לברצלונה ולהגיע לאחד מהסיורים שלה או סדנאות הצילום שלה. מדי פעם היא גם מגיעה לחופשות מולדת בחיפה וניתן להזמין אצלה סדנת צילום קבוצתית או אחד על אחד.


קישור לבלוג עצמו:


https://inbalcabiri.com/

Paris chez Sharon

הבלוג אולי הכי מפורסם כאן הוא Paris chez Sharon ששייך לשרון היינריך-הדרי Sharon Heinrich Hadari – חיפאית מבטן ולידה שקיבלה את מורשת תרבות צרפת מידיה הגאוניות של המורה המיתולוגית להיסטוריה Ruthi Shimoni והחליטה אחרי קריירה א' לפתוח פרק חדש בפריז ולהתמקד בהנאות החיים החשובות באמת – מתוקים. בבלוג כותבת שרון על פריז, פטיסרי ואהבות קטנות. מדי פעם היא גם מקדישה פוסט לעיר חיפה – כמו הפוסט שהוא מחווה לסיפור 'שלאף שטונדה' של יהודית קציר. אם אתם חושבים לנסוע לפריז, מומלץ לברר לגבי סיור פטיסרי עם שרון – אבל תירשמו קודם לרשימת ההמתנה כדי לוודא שיהיה לכם מקום.


קישור לבלוג עצמו:


https://parischezsharon.blogspot.com/

תהיו חברתיים :)

שיתוף ב facebook
בפייסבוק
שיתוף ב twitter
בטוויטר
שיתוף ב email
במייל

לסיורים קרובים

ליצירת קשר

עוד מהבלוג